ilan sitesi

Güvenlik Önerileri

Ğ.com Portalı üstünden yapacağınız diyalog (SOHBET) ve alışverişlerde sorun yaşamamak istiyorsunuz aşağıda belirttiğimiz Güvenlik Önerilerine lütfen dikkat edin.

 

Kim olursa olsun, kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, şifre vb.) asla kimse ile paylaşmayınız.

 

Emlak ve araç alımlarında satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin. Aracı / ürünü görmeden kaparo için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyiniz.

 

TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak, tanımadığınız kişilere kesinlikle para transferlerini asla gerçekleştirmeyiniz.

 

Alacağınız, kiralayacağınız aracı veya ürünü görmeden, öncesinde kaparo ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin ve/veya aracı satın almayınız. Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapınız.

 

Herhangi bir ön ödeme veya kaparo ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde, Ğ.COM internet sitesinin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Ğ.COM (Mobil Uygulama, Web Sitesi)  platformu üzerindeki kişisel diyalog (SOHBET) ve alışverişlerden kesinlikle sorumlu değildir.

 

Aldığınız ürünün size teslim edilmesini garanti altına almak ve yaptığınız ödemenin güvenliği için alışverişlerinizde güvenlik tedbirlerini kullanmaya özen gösteriniz.

 

Site içerisindeki ikinci el ürünlerin satın alımından doğacak her türlü vergi harç ve lojistik- kargo giderleri alıcı ve satıcıya aittir. Ğ.COM, bu konuda doğacak her türlü haktan kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 

Satın aldığınız 2. El  ürünlerde sorun olması halinde, muhatabınız satıcıdır ve satıcıya başvurmanız  gerekmektedir. Ğ.COM bu konuda kesinlikle sorumluluk almaz.